Sveiki!

UAB Šakių psichikos sveikatos centras buvo įkurtas 2004 metais. Įmonėje dirba kvalifikuota specialistų komanda, teikianti visapusišką pagalbą: gydytojai psichiatrai skiria gydymą vaistais, psichologai atlieka psichologinę diagnostiką ir konsultacijas, dirba gydytojas psichiatras ir psichologas, turintis psichoterapeuto išsilavinimą, socialiniai darbuotojai ir slaugytojai padeda spręsti iškilusias socialines ir kitas problemas.

2008 metais prie PSC prisijungė ir šeimos klinika, kurioje teikiamos visos šeimos medicinos paslaugos. Klinikoje įkurtas odontologijos kabinetas, kur gydomi bei protezuojami dantys.

a nurse in the hospital
Teddy bear sick in the hospital

Šakių sveikatos klinika

Klinikoje taip pat atliekami būtinieji kraujo, šlapimo, bei biocheminiai tyrimai kurie priklauso šeimos gydytojo kompetencijai. Klinikoje pacientus priima visada gerai nusiteikusios ir maloniai bendraujančios tiek su vaikais, tiek ir su suaugusiais slaugytojos.

Kiekvienam pacientui yra skiriamas ypatingas dėmesys bei pagarba, atidžiai išklausomi bei vertinami jo nusiskundimai, užtikrinamas konfidencialumas.
Mūsų šeimos klinika puoselėja žmogiškumo ir empatijos vertybes.